نتایج جستجو برای عبارت :

چرا علم روانشناسی درمانگر بر خلاف ریاضی و فیزیک و شیمی از ایران ریشه نمیگیرد ؟

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
دوست ندارم درمانگر عشاق باشم، شاید دلیلش حسادت است. آخر من هم تشنه ی افسون عشقم. شاید هم دلیلش این است که عشق و روان درمانی از اساس با یکدیگر نمی خوانند. درمانگر خوب با تاریکی می جنگد و در جست و جوی روشنایی است، در حالی که عشق، به رمز و راز زنده است و به محض تفتیش فرو می ریزد؛ و من از جلاد عشق بودن بیزارم.
اروین یالوم
من خیلی به خ اعتقاد دارم. خیلیِ خیلیِ خیلی نه. ولی خیلی. مطمئن نیستم که با بعضی درست و غلط هاش موافقم یا نه اما اونا درست و غلط های شخصیشه. من با کلیتِ کارش موافقم. امروز تو سایت روانکاوی تداعی اینو خوندم: "طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، یک درمانگر نمی‌تواند همزمان با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهد. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک شما (اعم از خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی)
گرده گل کوهستان درمانگر پروستات و ناتوانی های جنسی
محققان دریافته اند گرده گل درمانگر پروستات و ناتوانی های جنسی بسیار مفید است . در آزمایش های انجام شده بر روی افرادی که پروستاتشان مشکل دارد نشان داده شده است که در پروستاتشان کمی نمک معدنی روی وجود دارد.ادامه مطلب گرده گل درمانگر پروستات و ناتوانی های جنسی ادامه مطلب...
مزایای استفاده از گفتار درمانی
گفتار درمانی به کودک کمک می‌کند واضح و روان صحبت کند و اعتماد به نفس بیشتری هنگام برقراری ارتباط با دیگران داشته باشد. برای کودکان مبتلا به نارساخوانی مانند اختلال یادگیری، گفتار درمانی می تواند کمک کرده تا صداهای خاصی را در کلمات بشنوند و کلمات را هجی کنند. این کار می تواند مهارت درک مطلب را بهبود بخشیده و کودک را به خواندن تشویق کند.
 گفتار درمانی روش بسیار مفیدی برای کودکان با مشکلات گفتاری است. در یک مطال
 اختلال لکنت
 گرفتگی و لکنت زبان اختلالی است که در سن ۲ تا ۶ سالگی شایع بوده و اگر والدین نسبت به درمان آن اقدام نکنند ، کودک تا بزرگسالی این مشکل را با خود به همراه خواهد داشت. با مراجعه به گفتار درمانگر می توان این مشکل را برطرف کرد.
 سکته مغزی و آسیب های ناشی از بیماری های مغزی
 سکته مغزی و بیماری های مغزی می تواند منجر به اختلالات گفتاری در افراد مسن شود. بهترین زمان برای درمان این افراد در ۶ ماه اول پس از بیماری است. با مراجعه به گفتار درما
ماساژ ریلکسی یک درمان کامل بدن است که توسط درمانگر با استفاده از
فشار، ضربه و مالشِ دست بر روی پوست برای ایجاد آرامش انجام می‌شود. این
ماساژ در کشورهای غربی و اروپایی نوع ملایمی از ماساژ سوئدی
است که از ضربه‌های آرام و لغزنده برای کمک به آرامش استفاده می‌کند. در
این نوع ماساژ، درمانگر با سرعت کمتری حرکت می‌کند و از فشار سبک‌تر
استفاده می‌کند. ماساژ ریلکسی تاکید کمتری نسبت به کار کردن بر روی
گره‌هایی داشته که اغلب موجب ناراحتی ماساژ گ
بسیاری پاییز را زیباترین فصل سال می‌دانند. اما پاییز علاوه بر زیبایی‌های غیر قابل انکارش، میوه‌های خوش رنگ و لعاب و لذیذ زیادی هم دارد که نارنگی فقط یکی از آن‌ها است. در ادامه با فواید نارنگی آشنا خواهیم شد.

به گزارش
ادامه مطلب
قبل از رزرو ماساژ سوئدی یا بافت عمیق خود ، در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:    آیا این یک چیز یک بار است؟ این به درمانگر شما کمک خواهد کرد تا بفهمد آیا ماساژ چیزی است که شما یک یا دو بار در سال انجام می دهید یا اینکه بخشی از یک برنامه درمانی طولانی مدت هستند.    آیا اولویت جنسیتی دارید؟ برخی از افراد با یک ماساژ درمانی مشابه یا برعکس جنسیت احساس راحتی بیشتری می کنند.    آیا اولویت تنظیمات دارید؟ برخی از ماساژها در استراحت زیبا
امام جمعه موقت تهران با اشاره به مسئله کشمیر گفت: «مسئله کشمیر جزء مصیبت‌های ما است و هیچ گاه توقع نمی رفت نخست وزیر هند خلاف قانون مصالح داخلی این اقدامات را بکند. این حرکت هم بر خلاف وحدت بشری و هم بر خلاف قانون بین الملل و قانون اساسی هند است لذا به هند توصیه می‌کنیم در کار خودش تجدید نظر بکند زیرا در این کار پیروزی وجود ندارد. مسئولان هند از خدا بترسند و از این حرکت اعلام پشیمانی کنند
بسم اللهویژه ی همکاران #درمانگر#ارتباط_درمانیباید توجه شود که گاهی رابطه ی بین درمانگر و بیمار در خطر قرار می گیرد، چرا که چنین برداشت می شود که هر آنچه بیمار بر زبان جاری می کند، ناشی از اختلال اوست و هر آنچه درمانگر می گوید ناشی از دانشِ درمانی وی و بی طرفی او. اما این ارتباط دو طرفه می تواند سبب شود که گاهی بیمار حقایقی از ارتباط درمانی را بهتر از درمانگر بببیند اما چون به عنوان بیمار مراجعه کرده، حرفش را ناشی از بیماری تلقی کنیم و گاهی هم
بررسی وظایف پزشک خانواده درمانگر و سلامت بخش
 کشور ما نیز از آن دسته کشورهایی است که در آن همواره برای طراحی نظام سلامت مردم تلاش می شود بطوریکه در این
راستا سازمان بیمه خدمات درمانی در سال ۱۳۷۳ از سوی مجلس ملزم به اجرای بیمه روستائیان شد
«انسان سالم محور توسعه پایدار» یکی از شعارهای بهداشتی سالهای اخیر بوده است که نشان از دغدغه موجود در مورد
انسان سالم و سلامت انسان می باشد و در حال حاضر نیز بسیاری از کارشناسان امور توسعه می کوشند تا برنا
ویژگی های یک درمانگر جنسی
درمانگران جنسی افرادی بسیار دلسوز، مهربان و سازماندهی شده هستند که می توانند یک رابطه ی مطمئن با مراجعین شان برقرار کنند.
برای ایجاد یک رابطه ی مطمئن، درمانگر جنسی باید بتواند به بیمارانی که مشکلات جدی و یا خجالت آوری دارند، با دلسوزی و شفقت گوش بدهد.
بسیاری از درمانگران جنسی، بطور عمومی کار می کنند و روش های گروهی درمانی را آموزش می دهند که بسیار متفاوت می باشند.
توانایی ایجاد ارتباطی خوب می تواند به شما کمک کند
مطالعات اخیر در مورد استفاده از استعاره ها نشانگر این بوده است .
که افراد در همه مکان ها، در هر دقیقه از ۲ تا ۱۰ استعاره استفاده می کنند.
شاید به همین دلیل است که در تمرین مدل سازی نمادین.
استعاره یک عامل مهم و تعیین کننده در نظر گرفته می شود.
کاربرد استعاره فقط به بخش گفت و گو محدود نمی باشد.
افراد می تواند در ارتباطات غیر کلامی هم از استعاره ها استفاده کنند.تصویر سازی ذهنی
برای مثال، نمادها، استعاره ها و تصویر ذهنی می تواند از طریق کلمات، ژست
دوست ندارم درمانگر عشاق باشم، شاید دلیلش حسادت است. آخر من هم تشنه ی افسون عشقم. شاید هم دلیلش این است که عشق و روان درمانی از اساس با یکدیگر نمی خوانند. درمانگر خوب با تاریکی می جنگد و در جست و جوی روشنایی است، در حالی که عشق، به رمز و راز زنده است و به محض تفتیش فرو می ریزد؛ و من از جلاد عشق بودن بیزارم.
اروین دیوید یالوم
ماساژ ریلکسی یک درمان کامل بدن است که توسط درمانگر با استفاده از فشار، ضربه و مالشِ دست بر روی پوست برای ایجاد آرامش انجام می‌شود. این ماساژ در کشورهای غربی و اروپایی نوع ملایمی از ماساژ سوئدی است که از ضربه‌های آرام و لغزنده برای کمک به آرامش استفاده می‌کند. در این نوع ماساژ، درمانگر با سرعت کمتری حرکت می‌کند و از فشار سبک‌تر استفاده می‌کند. ماساژ ریلکسی تاکید کمتری نسبت به کار کردن بر روی گره‌هایی داشته که اغلب موجب ناراحتی ماساژ گیرن
ارزش من اینا نیست پس تا موفقیت باید یکم خلاف میل بقیه رفتار کنم! هرچند خیلی ازشون دلم شکست، خیلی زیاد...خدا خودش بهتر میدونه.خدا کمکم میکنه.خدا پشت و پناه منه.فقط تورو دارم خدا.میدونم هرچی بخوام دلت نمیاد رد کنی، میدونم بهم میدی! 
ای شمس من ، برهان من، فرمانده و خاقان منای جان من جانان من ، ای برتر و سلطان منروح مسیحی دم تویی ، درمانگر این خسته تنچون بر تو وصلم میشوم ، شاهد به جنات عدنگوید چه این پروانه در ، وصف دو چشمت ماهروآیا که پیدا می شود ، روی تو در این انجمندر حال عشاق آمده ، مجنونی و سرگشتگیپیر و مرادم پا بنه ، در بزم و شوری درفکن
چگونگی تشخیص تاخیر در گفتار و مشکلات آن
چنانچه فکر می‌کنید کودکتان مشکل گفتاری دارد، مهم است که ارزیابی اولیه توسط آسیب شناس زبان و گفتار درمانگر صورت بگیرد. پاتولوژیست گفتار و زبان، مهارت های گفتاری و زبان کودک شما را در بستر وسیعی از آزمایشات، ارزیابی خواهد کرد.
پاتولوژیست آزمون‌های استاندارد را انجام خواهد داد و نقاط ضعف و قوت کودک شما را بررسی خواهد کرد و در نهایت بر اساس نتایج آزمایش، ممکن است گفتار درمانی را برای کودک شما توصیه کند.
حالا قرار است در خلاف جهت حرکت آب شنا کنم. کاری سخت و نیازمند تلاش زیاد. باید قدم‌های کوچک و پیوسته بردارم. اینجا بنویسم که تا آخر هفته باید کارهای زیر را انجام دهم:
۱. اتمام کتاب اقتصاد ایران در تنگنای توسعه
۲. وارد کردن منابع مطالعه شده در فایل اکسل
۳. ازسرگیری آموزش ویراستاری
۴. سر نزدن به شبکه‌های مجازی تا ساعت ۲۳ روز جمعه
۵. به‌روزرسانی اینجا
سن مراجعه به گفتار درمانی
 از کودک دو ساله تا فرد مسن ممکن است نیاز پیدا کنند که به درمانگر مراجعه کنند. در گفتار درمانی به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات گفتار و زبان پرداخته می‌ شود. افراد مسنی که دچار سکته مغزی می‌ شوند، نیاز مبرمی به خدمات گفتار درمانی دارند.
خدمات گفتار درمانی در سن پایین
 در صورتی که که کودک در سن کم به گفتار درمان مراجعه کند، تاثیر بیشتری در بهبود روند درمانی او دارد. گاهی والدین با دیدن اختلالات گفتاری کودک توجه چندا

غذاهای درمانگر برای پوست کدامند؟

تخم آفتاب گردان:به بهبودپوست هایی که خشن خشک و پوسته پوسته میشوند کمک میکندوبرای اگزما پوست کم آب و زخمهای خشک مفید است مهم ترین مواد مغذی آن اسیدهای چرب امگا 6 و ویتامین E و روی می باشد.مرکبات ترش:در ترمیم بریدگی ها خراشیدگی ها و حفظ ساختار کلاژن پروتئین مسئول نرمی صاف و هموار بودن پوست مفید است و باعث بهبود پوست آسیب دیده پوست فرو نشسته چین و چروک شده و پیر می شود.

سیب زمینی شیرین:به بهبود زخم ها و از

غذاهای درمانگر برای پوست کدامند؟

تخم آفتاب گردان:به بهبودپوست هایی که خشن خشک و پوسته پوسته میشوند کمک میکندوبرای اگزما پوست کم آب و زخمهای خشک مفید است مهم ترین مواد مغذی آن اسیدهای چرب امگا 6 و ویتامین E و روی می باشد.مرکبات ترش:در ترمیم بریدگی ها
خراشیدگی ها و حفظ ساختار کلاژن پروتئین مسئول نرمی صاف و هموار بودن پوست مفید است و باعث بهبود پوست آسیب دیده پوست فرو نشسته چین و چروک شده و پیر می شود.

سیب زمینی شیرین:به بهبود زخم ها و از
مهارت های گفتاری کودک زیر یک سال
 کودک یک ساله توانایی درک اسم خود را دارد و می ‌تواند به شناسایی صدای افراد آشنا بپردازد. جملات ساده همچون برو، بده، بشین را نیز متوجه می ‌شوند. در ادامه چند مثال از توانایی های کودکان را بیان می کنیم.
مهارت های کودک در زمینه شنیدن و درک کردن، از زمان تولد تا سن سه ماهگی
می تواند با شنیدن صدا، در واکنش به آن از جای خود تکان بخورد.در زمان حرف زدن بقیه می‌تواند بخندد و یا ساکت شود. توانایی تشخیص صدای والدین را دا
نقطه گذاری مغز: روش درمان نقطه گذاری مغز (BSP) یک رهیافت درمانی تقریبا جدیدی است.
که برای دسترسی انجام دادن و غلبه بر آسیب، عواطف منفی و درد به فرد کمک می کند .
و شامل دردهای فیزیکی است که به صورت روانشناسی واکنش مغزی نشان داده می شود.تکنیک نقطه گذاری مغز
روش نقطه گذاری مغز از طریق کار دوید گرند[۱] بر روی افراد آسیب دیده معرفی شد.
و بسیاری از متخصصان سلامت روان که از این رهیافت استفاده می کنند.
آن را یک رهیافت درمانی موثر برای یک سری از مشکلات سلام
بوتاکس چگونه عمل می کند؟
بوتاکس یک درمان آرام بخش عضلانی است. بوتاکس برای اهداف مختلف پزشکی از جمله انقباض چشم و تعرق بیش از حد استفاده می شود. تزریق ها با متوقف کردن رسیدن سیگنال های عصبی به عضلات کار می کنند به طوری که ماهیچه ها به اندازه سابق منقبض نمی شوند.
بوتاکس زیبایی صورت برای از بین بردن چین و چروک ها، از شایع ترین کاربردهای این محصول است. هنگام استفاده برای پنجه کلاغی ها، تزریق ها، عضلات اطراف گوشه چشم را آرام می کنند، بنابراین پوست
کیا کفار سے جہاد صرف میدان جنگ میں فوج کی ذمہ داری ہے ہماری کوئی ذمہ داری نہیں؟؟؟
جی نہیں ـــ میدان جنگ میں لڑنا تو جہاد کی اقسام میں سے صرف ایک قسم ہے ہر ہر میدان میں کفار کے خلاف لڑا جاسکتا ہے مثلاً *سودی بینکنگ* کا بائیکاٹ کرکے بھی یہود ونصاریٰ کے خلاف جہاد کیا جاسکتا. *امپورٹڈ* چیزوں کی خریداری بند کرکے بھی جہاد کیا جاسکتا ہے بالخصوص وہ اشیاء جو براہ راست اسرائیلی یا امریکی ہیں جیسے *ایپل* کی مصنوعات...تو جہاد کا کام صرف فوج پر نه چھوڑئیے سب ا
دنیا خلاف خواسته ی ما گذشته استدیروز پیش روست و فردا گذشته استتقویم من پر است از "امروز دیدنت"امروز یا نیامده و یا گذشته استدر جستجوی بخت به هر جا رسیده اماو چند لحظه قبل، از آن جا گذشته استدر بین راه، عشق همان عابری ست کهبا غم به من رسیده و تنها گذشته استای گل! همین که موقع بوئیدنت رسیددیدم که عمر من به تماشا گذشته استاین غیرت است یوسف من، هی نگو هوساز گیسوی سفید زلیخا گذشته استبا آن عصای معجزه بشکاف نیل رانشکافی آب از سر موسی گذشته استمثل قد
آیا از خواص روغن زالو چیزی به گوشتان خورده است ؟
زالو یک جاندار عجیب و استثنایی به شمار می رود به گونه ای که درمانگر بسیاری از بیماری ها می باشد .
حال میخواهیم به بررسی خواص روغن زالو ( فواید و عوارض ) بپردازیم :

۱- خاصیت اول از خواص روغن زالو :
بزرگ کننده اندام حیات دهنده مرد ( آلت تناسلی )
ادامه مطلب

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
 بازی های گفتار درمانی
۱ - بازی فلش کارت:
فلش کارتهایی از تصاویر گوناگون تهیه کرده و از کودک بخواهید نام آنها را بگوید. در این بازی از تصاویر ساده شروع کنید و در صورت تاخیر کودک برای نام بردن کلمات، به او زمان بدهید.
۲ - بازی لی لی
در بازی لی لی از کودک بخواهید هنگام شروع بازی و پریدن در هر شماره، کلمه خواسته شده را بگوید به این صورت کودک ۹ بار کلمه را تکرار خواهد کرد و هنگام بازی مجدد کلمه ای جدید به او بگویید. سپس در انتها کودک را با یک هدیه تشوی
روش زوج درمانی از طریق همکاری یا مشارکتی (CCT)، برای اولین بار توسط روان شناسی به اسم دکتر دان وایل[۱] معرفی شد.
و یک رهیافت زوج درمانی است که به والدین آموزش می دهد تا از الگوهای دعوایی و قبول نکردن یکدیگر کناره گیری کنند.
و وارد یک محیطی شوند که همکاری بیشتری در آن وجود دارد
این روش درمانی فرض می کند که مشکل اصلی موضوع مورد بحث زوجین نیست.
بلکه موضوع اصلی عدم توانایی آنها برای کمک به یکدیگر است.
زوج درمانی مشارکتی به چه نحوی کار می کند؟استفاده ا
روش زوج درمانی از طریق همکاری یا مشارکتی (CCT)، برای اولین بار توسط روان شناسی به اسم دکتر دان وایل[۱] معرفی شد.
و یک رهیافت زوج درمانی است که به والدین آموزش می دهد تا از الگوهای دعوایی و قبول نکردن یکدیگر کناره گیری کنند.
و وارد یک محیطی شوند که همکاری بیشتری در آن وجود دارد
این روش درمانی فرض می کند که مشکل اصلی موضوع مورد بحث زوجین نیست.
بلکه موضوع اصلی عدم توانایی آنها برای کمک به یکدیگر است.
زوج درمانی مشارکتی به چه نحوی کار می کند؟استفاده ا
زوج درمانی نوعی روان‌درمانی است که در آن یک درمانگر با تجربه در زمینه زوج درمانی، که اغلب اوقات با مجوز ازدواج و خانواده درمانی است، به دو شخص درگیر در یک رابطه عاشقانه کمک می‌کند تا با جستجویی در رابطه خود، حل مشکلات و بهبود رضایت از روابط خود را داشته باشند.
در زوج درمانی چه انتظاری باید داشت؟
زوج درمانی با پرسش برخی از سؤالات استاندارد در مورد پیشینه روابط و همچنین بررسی خانواده‌ها، مبدا، ارزش‌ها و پیشینه فرهنگی هر یک از زوجین شروع م
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
کتاب وقتی نیچه گریست، آمیزه است از واقعیت و خیال، جلوه ای از عشق،
تقدیر و اراده در وین خردگرای سده ی نوزدهم و در آستانه زایش دانش روانکاوی،
فریدریش نیچه، بزرگترین فیلسوف اروپا...یوزف برویر، از پایه گذاران روانکاوی...دانشجوی
پزشکی جوانی به نام زیگموند فروید، همه اجزایی هستند که در ساختار رمان در
هم تنیده می شوند تا حماسه ی فراموش نشدنی رابطه خیالی میان بیماری خارق العاده
و درمانگری استثنایی را بیافرینند. در ابتدای رمان، لو سالومه، ا
گفتاردرمانی کودکان چیست
با گفتار درمانی می‌توان گفتار کودک را بهبود بخشید. مشکلات گفتاری مانند لکنت زبان، بیان اشتباه واج‌ها و صداها، بیان ضعیف و... با گفتار درمانی درمان خواهد شد.
گفتار درمانی در موارد زیر به کودک کمک می کند:
 - کنترل حجم صدای تولید شده
 - ادای درست کلمات و صداها
 - بیان کلمات در قالب جمله
در حقیقت گفتار درمانی علمی است که به بررسی اختلالات تاثیر گذار روی گفتار می‌پردازد. شاید اشتباهاً تصور شود که گفتار درمانی به معنای درما
در صورتی که می خواهید یک تغییری در زندگی خودتان ایجاد کنید و به شرایط بهتری دست پیدا کنید، صحبت کردن با یک فردی که خارج از زندگی شما است، می تواند واقعا مفید باشد
. روان درمانی و مربیگری عبارت از دو نوع خدماتی می باشند که به افراد بی شماری کمک کرده اند و آنها به بهترین زندگی ممکن دست پیدا کرده اند، ولی به دلیل هم پوشانی موجود ما بین هر یک از این رشته ها، افراد دچار نوعی سردرگمی می شوند.
در این مقاله ما در مورد پنج تفاوت اصلی ما بین مربیگری و روان
باسمه تعالی
چهل حدیث
توکل
غزل۲
اینقدر فکر زن و بچه و اولاد نباش
می رسد روزی هر بنده و صیاد نباش
تو مکن کار خلاف و ، به خلاف امر مکن
نابجا سخت مگیر و دم پولاد نباش
تا توانی دل مظلوم بدست آور تو
با زبان و عملت موجب فریاد نباش
وقت خود را تو غنیمت بشمار و دریاب
بی خود و بی هدف و سر خود و آزاد نباش
کن توکل به خدا در همه ی احوالت
این همه دلهره از آتی و رخداد نباش
گر شدی عاشق دنیا، تو مکن عمر تلف
لحظه ای فکر کن و عامل هر باد نباش
باش در یاد خدا، جز به خدا فک
هر کسی یک حرفه یا شغلی دارد. کار بچه ها رشد کردن، یاد گرفتن و انجام دادن تکالیف مدرسه و بازی می باشد. کار درمانی (occupational therapy) به بچه هایی که اختلال فیزیکی، احساسی و یا ادراکی دارند، کمک می کند تا فعالیت های روزانه خود همانند مسواک زدن دادان و یا پوشیدن کفش و جوراب را انجام دهند.
برخی از کاردمانگران حرفه ای، به بچه ها کمک می کنند تا روش های جایگزینی را برای انجام بازی های مورد علاقه خود پیدا کنند که به دلیل بیمار بودن یا صدمه دیدنشان، قادر به انج
خب خب ناهار پختم خیلی عالی شد . یکمم کارای کلاسمو کردم و نشستم پای اینستا :) و چرخیدم و سوالی که واقعا ذهنم درگیر کرده بود سرچ کردم و یک جواب کامل و منطقی براش پیدا کردم از یک روان درمانگر و روانشناس.خیلی خوب بود میتونم بگم همه باید یکبار دقیق اینو ببین توی پیوند ها گذاشتمش با عنوان "ازدواج سنتی یا مدرن؟" 
+خانواده های متعصب مث خانواده ی خود من اجازه رفت و آمد نمیدن :( و یه مشکل گنده در آینده پیش روی منه :( 
مشاوره جنسی تلفنی خانم و رابطه جنسی درمانی و مشاوره زناشویی و مشاوره تلفنی جنسی رایگان مانند هر نوع روان درمانی است. شما با گفتگو از طریق تجربیات ، نگرانی ها و احساسات خود شرایط را درمان می کنید.
برای دریافت مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید.
شما بهمراه درمانگر خود سازوکارهای مقابله ای را برای کمک به بهبود پاسخ های خود در آینده تهیه می کنید تا بتوانید زندگی جنسی سالم تری داشته باشید.
در حین قرار ملاقات های اولیه ، درمانگر شما فقط با شما یا با ش
این ترم بعد از کلاس های جهانی تابش و بعد از بازدید از کلینیک تقریبا گزینه هایم برای فیلد ارشد را انتخاب کرده ام. کلینیک که رفته بودیم اتاق بازی درمانی پر بود. من اتفاقی کنار اتاق ایستاده بودم و به حرف های مسئول کلینیک گوش می دادم. اما بعد توجهم رفت به حرف های کودک و درمانگر داخل اتاق. هر چند نمی توانم برای -تقریبا- هیچ بچه ای غش و ضعف بروم اما شناختی و بالینی کودک از گزینه های روی میز من است. پرونده بالینی و عمومی بسته شده است و بالینی خانواده و ص
در جلسه مشاوره فوبیا به درمان فوبیا که یک اختلال شایع از بین انواع اختلالات اضطرابی است که فرد مبتلا به آن از ترس افراطی، غیرمنطقی و مداوم نسبت به یک موقعیت رنج می برد، پرداخته می شود.
موقعیت فوبیک می تواند ارتفاع، عنکبوت، انواع حیوانات (مثلا سگ، گربه، مار، عنکبوت،موش) آسانسور یا موارد دیگر باشد.
اجتناب یا فرار دائمی فرد از موقعیت فوبیک باعث اختلال در عملکرد روزانه ( کار، تحصیل یا روابط فرد) می شود که نیاز به درمان آن ضروری می باشد.
آن چه که ا
ماساژ سوئدی چیست
ماساژ سوئدی نوع آرامی از ماساژ کل بدن است که برای افراد زیر ایده‌آل است:
– کسانی که در زمینه‌ی ماساژ تازه کار هستند
– تنش و استرس فراوانی دارند
– به لمس شدن حساس هستند
این نوع از انواع ماساژ می‌تواند به از بین بردن گره‌های عضلانی کمک کند، و برای زمانی که لازم است در طول ماساژ آرامش کامل داشته باشید انتخاب خوبی به حساب می‌آید.
برای انجام این ماساژ، باید لباس‌های‌تان را در بیاورید، اما می‌توانید لباس زیر را به انتخاب خود
                                                                             (به نام خداوندی که از سر مهر بخشش فراگیر و همیشگی دارد) با عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه ی شما برادران و خواهران عزیز و پاک .نشستن با رفیقان و دوستانی که به کارهای خلاف دعوت  میکنند و دوری از خداوند و نخواندن نماز نتیجه و پایانی تلخ دارد و سرانجامی شوم در پی دارد. جماعت اهل دود و دم هیچگاه خوبی کسی را نمیخوان همه اهل تشویق کارهای خلاف قوانین خدا هستند هیچوقت یک همنشین معتاد و یا
افزایش قیمت ها و عدم تعادل بازار، فشاری کمر شکن می باشد که بر مردم کشورمان تحمیل می شود اما رنج و تحمل آن کمتر از  تبعیض ها ، خلاف گویی ها و دروغ پردازی هایی است که مسئولین اجرایی همه روزه تحویل مردم می دهند!
حسن روحانی رئیس جمهور و معاون اولش  که تا کنون وعده ی بیجا و همچنین خلاف گویی نداشته اند! ، نوبخت، رئیس سازمان و برنامه و بودجه را شما قضاوت کنید!

ساده ترین و صریح ترین پاسخ این است که ایرانی ها بر خلاف جنایتکاران مهاجرت داده شده به آمریکا ، انسان های سلیم النفسی بوده اند .
ولی پاسخی پیچیده تر هم وجود دارد.
بار دومی که برای کنکور ارشد روانشناسی شرکت کردم و قبول هم نشدم ، مجموعه کاملی از متون درسی دوره ی کارشناسی روانشناسی را تهیه کردم و با هیجان مطالعه نمودم .
وسط های ماجرا هنگام مطالعه درس روانشناسی مرضی یک سوال بزرگ برای من پیش آمد و آن این بود که :
چرا اجداد دانشمند ایرانی ما دنبال این
 سلام به هرکی حرفام رو خوند:) یک کوچولو دیر امدم ...
یسری ادما هستن واقعا نیاز به روان درمانگر دارن روان کاوه یا هرچیز دیگه ای که هست آخه چرا تا کی میخوان این اخلاقاشونو تو خودشون نگه دارن ...
دلم میخواست حرفام رو بزنم باهاشون خیلیییی محترمانه و مودبانه ولی متاسفانه وقتی حرفای من با اون همه ارزشی که داره یکی ک شعورشم پایینه بیاد سرت بخاطرش داد بزنه قطعا ک نتیجه خوبی نمیده و ارزشی نداره خودمو خراب کنم ...
سختی کشیدن در گرو موفقیت می ارزه تو بدترین
هنگامی که من به مشتری های خود مشاوره کردم ، چیزی پیدا کردم که بسیار ارزشمند است - بازخورد. این به من اجازه می دهد تا در جلسات بعدی با این بیماران کشف کنم که به چه توصیه ای عمل کرده اند و چه توصیه ای انجام نشده است.

این دانش است که به من اطمینان می دهد که هنوز هم امروز می توانم مشاوره بدهم. من  تکنیک هایی را ارائه می دهم که برای بسیاری از افراد و زوج ها از آنها استفاده کرده اند. اکنون نمی توانم دقیقاً درمانی را با این قالب انجام دهم. باید یک درمان
پدر بغض کرده و ناراحت دست های مادر را لای انگشتانش گرفته بود و می گفت: ای کاش من جای تو بودم ... بر خلاف پدر، مادر تبسم کرد و گفت: این حرفها چیه مرد؟ دکترها گاهی وقتها اشتباه می کنند ... مطمئن باش من، بر خلاف تشخیص دکترها که گفتند فقط شش ماه زنده ای، تا شصت سال دیگه می مانم. پدر با لحنی غمگین گفت: اگر برای تو اتفاقی بیفته، من یک ثانیه هم زنده نمی مانم. پسر یازده ساله که اینها را می شنید، اگر چه برای مادرش ناراحت بود، اما از با وفا بودن پدرش شادمان بود
مشاوره روانشناسی  

روانشناسی صرفا با افراد ناتوان و دارای اختلالات روانی سروکار دارند؟
آیا تنها افراد مبتلا به جنون و دارای نقایص عصبی به مشاوره روانشناس مراجعه می کنند؟
واقعیت آن است که سالهاست این افکار و باورهای اشتباه به فراموشی سپرده شده است.
چرا که روان شناس با همه جنبه های زندگی انسان ارتباط دارد.
به همان اندازه که جامعه پیچیده تر شده، روانشناسی هم به صورت روزافزونی نقش مهمتر و تاثیرگذارتری در حل مسایل آدمی بازی کرده است.
به اعت
 بازی بادکنک خشم: برای تخلیه خشم در کودکان
یکی از بازی هایی که برای کنترل و تخلیه خشم در بازی درمانی به کار می ­رود، بازی بادکنک خشم است. دراین بازی کودکان چگونگی تخلیه خشم خود را بدون آسیب و آزار دیگران می ­آموزند. اگر کودک یاد نگیرد که خشم خود را تخلیه کند و آن را سرکوب کند، منجر به بروز مشکلات روانی در آنها می­ گردد. خشم یکی از احساسات طبیعی در انسان است و سرکوب کردن آن  منجر به بروز مشکلات روانی زیادی می ­گردد. خشم سرکوب شده در نهایت به نوعی
مدرس و سوپروایزر: دکترعلیمحمد_نظری
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی , عضو کمیسیون و داوران اهدای پروانه کار در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و از بهترین اساتید مشاوره و رواندرمانی در سراسر ایران با سابقه بیش از ۲۰سال کار درمانی و آموزشی مداوم
سرفصل های دوره جامع تربیت روان درمانگر⁉
تحلیل کامل و کاربردی نظریه های مهم رواندرمانی و عملیاتی کردن آنها.
تجزیه و تحلیل فنون پیشرفته در رواندرمانی همراه با تحلیل مراجع واقعی.
تحلیل کاربردی و
مدرس و سوپروایزر: دکترعلیمحمد_نظری
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی , عضو کمیسیون و داوران اهدای پروانه کار در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و از بهترین اساتید مشاوره و رواندرمانی در سراسر ایران با سابقه بیش از ۲۰سال کار درمانی و آموزشی مداوم
سرفصل های دوره جامع تربیت روان درمانگر⁉
تحلیل کامل و کاربردی نظریه های مهم رواندرمانی و عملیاتی کردن آنها.
تجزیه و تحلیل فنون پیشرفته در رواندرمانی همراه با تحلیل مراجع واقعی.
تحلیل کاربردی و
درمان های روانشناختی ـ روان درمانی یک ارتباط بین پزشک درمانگر و فرد مبتلا به مشکلات سلامت و نیازمند کمک است، هدف از این ارتباط تغییر یا بهبود رفتارها و یا تقویت شخصیت مثبت در فرد است. رویکرد روان درمانگران عمدتاً مبتنی بر مداخلات رفتاری و رفتاری شناختی است. CBT (Cognitive Behavioral Therapy) شامل مجموعه ای از تکنیک هایی است که اجزای رفتار درمانی و شناخت درمانی را به صورت توأم در بر می گیرند. این روش فرآیندهای خلقی و شناختی را که اختلال آنها باعث ایجاد علای
بازی درمانی یک تعامل کمکی بین کودک و بزرگسال اموزش دیده است که از طریق ارتباط نمادین در بازی ،در جست و جوی راه‌هایی برای کاهش اشفتگی هیجانی کودک است.به طوری که کودک در طی تعاملات بین فردی با درمانگر،پذیرش، تخلیه هیجانی، کاهش اثرات رنج اور، جهت دهی مجدد تکانه ها و تجربه هیجانی تصحیح شده را تجربه می کند (محمداسماعیل، 1388).
هدف از بازی درمانی ایجاد یک محیط صمیمانه و راحت است تا کودک بتواند در هنگام درمان از توانایی های خود در حل مشکلات بهره بگیر
آغاز همکاری جناب آقای حسن عمرانی کارشناس ارشد مشاوره خانواده و مشاور رسمی آموزش و پرورش و کارشناس مشاوره اداره ناحیه یک شهرری /زوج درمانگر / اختلالات جنسی و تعارضات زناشویی / مشاوره ازدواج / مشاور طلاق و.... با کلینیک روان مهربان 
جهت رزرو و هماهنگی برای وقت مشاوره با ایشان با شماره تلفن 021 -55926039 تماس حاصل فرمایید .
فواید رابطه جنسی
دیویدسون روان درمانگر جنسی می گوید : تمایلات جنسی در سلامتی ما و بهبود کیفیت زندگی ما تاثیر شگرفی دارد هم از بعد روانی و هم جسمانی آن . این مزایا یک شایعه یا حدس و گمان نیست . تمام این ۱۰ فایده با بررسی های علمی به اثبات رسیده است .
ادامه مطلب

آنچه خلاف میل و خواست ما رخ می دهد بد است ولی افتضاح و فاجعه نیست.
همان طور که آلبرتالیس در کتاب چگونه بایک روان رنجور زندگی کنیم و در برخی از کتاب ها مقالات و نوارهایش گفته و نوشته است، زندگی سراسر گرفتاری است. اما گرفتاری هولناک نیست. هر روز اتفاقات غیر قابل پیش بینی و بسیار ناخوشایندی رخ می دهند. اما افتضاح نیست. چرا؟
چون
ادامه مطلب
فیزیوتراپی امام رضا (ع)
درمان اختلالات و بدفورمی های ستون فقرات ( اسکولیوز، کایفوز و... )
درمان فتق دیسک ستون فقرات
فیزیوتراپی بیماری های مغز و اعصاب ( بی حسی اندام ها ، فلج ی نیمه بدن ، فلج بلز ، MS )
درمان ضایعات ورزشی (آسیب لیگامان صلیبی ، آسیب منیسک ، آسیب اشیل ،...)
درمان ضایعات ارتوپدی (آرتروز زانو ،تاندونیت ها ، تنیس البو ،CTS ، درد کشکک ، کمردرد ، سردرد ، ...)
آبدرمانی
تمرین درمانی
درمان های دستی
درای نیدلینگ
مجهز به جدید‌‌ترین تجهیزات فیزیوتر
قسمت اول
از دهه هفتاد تا کنون با گسترش رسانه های دیجیتال و فضای مجازی، ضرورت سواد رسانه ای به ویژه در این حوزه امری اجتناب ناپذیر بوده و در کنار آن دانستن قوانین و مقررات مربوط به این موضوع مهم و کاربرانی که در این فضا مشغول به فعالیت هستند امری ضروری است. متاسفانه امروزه برخی بدون داشتن سواد رسانه و حتی درک صحیح از فضای مجازی با راه اندازی کانال ها و گروه های مجازی در شبکه های مختلف و بدون تعهد و اخلاق اقدام به اعمالی خلاف قانون می نمایند که
غذاهای مفید برای پوست

گوشت بوقلمون:حاوی اسیدهای آمینه ای است که رشد ویروس ها را کاهش می دهد میزان حساسیت زایی خیلی پایین آن برای افرادی که رژیمهای غذایی انحصاری دارندمفید است این گوشت همچنین برای بهبود زخم ها سوختگی تب خال واگزما مفید است مهم ترین ماده مغذی آن انواع اسید آمینه از جمله اسید آمینه لیزین است.
انواع ماهی:محتوی اسیدهای چربی هستند که التهاب را کاهش می دهند و خاصیت ضد آبی پوست را بهبود می بخشند مصرف ماهی برای بعضی ازانواع خشکی پ
– کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران1- دوره تخصصی طرحواره درمانی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران2- کارگاه آموزشی درمانگری شناختی- رفتاری برای اختلال‌های افسردگی و اضطرابی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران3- کارگاه تخصصی روان‌درمانی شناختی- وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی4- دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
فاطمه رمضانی
– کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران1- دوره تخصصی طرحواره درمانی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران2- کارگاه آموزشی درمانگری شناختی- رفتاری برای اختلال‌های افسردگی و اضطرابی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران3- کارگاه تخصصی روان‌درمانی شناختی- وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی4- دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
فاطمه رمضانی
فطرس ملک
محمد بن حسن صفار رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدثنا احمد بن موسى عن محمد بن المعروف بغزال مولى حرب بن زیاد البجلى عن محمد ابى جعفر الحمامى الكوفى عن الازهر البطیخى عن ابى عبد الله علیه السلام قال ان الله عرض ولایة امیر المؤمنین فقبلها الملئكة واباها ملك یقال لها فطرس فكسر الله جناحه فما ولد الحسین بن على علیه السلام بعث الله جبرئیل فی سبعین الف ملك إلى محمد صلى الله علیه وآله یهنئهم بولادته فمر بفطرس فقال له فطرس یا جبرئیل إلى ا
ناز روشنی زعفرانلو متخصص اعصاب و روان و روان‌ درمانگر درباره اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی اظهار کرد: اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی که با نام اختلاف نافذ رشد هم شناخته می‌شود، گروهی از سندروم‌های عصبی رشدی است که توارث چند ژنی دارد، مشخصه اصلی اوتیسم اختلال در  ارتباطات اجتماعی و رفتار‌های محدود و تکراری است، بر اساس انجمن تشخیصی روانپزشکان آمریکا اختلال آسپرگر، اختلال فروپاشنده کودکی (سندروم هلر) و سندروم رت هم در گروه اختلال
به فروشگاهی در همین نزدیکی رفته بودم تا به جای شام، به یک کیک و نوشیدنی اکتفا کنم. در حال خوردن نگاهم به تلویزیون بزرگ چسبیده به دیوار بود. پیام‌های بازرگانی پخش می‌کرد. گروهی پلیس برای یک مأموریت در مقابل یک ساختمان ایستاده بودند. یگان ویژه بودند. یک آدم خلاف‌کار داخل ساختمان داشت یک غلطی می‌کرد و از اجتماع پلیس‌ها گرخیده بود. یک ماشین خفن آمد و از آن یک بچه با لباس پلیس و بدون شلوار پیاده شد. به بند پوشکش دست‌بند آویخته بود و یک بی‌سیم هم
 چه تفاوتی میان اصطلاح «خلاف بین شرع» موضوع ماده ۱۸ قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه های عمومی و انقلاب و «خلاف شرع بین» موضوع ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال ۱۳۹۴ وجود دارد؟

شاید در ابتدای امر این دو اصطلاح مترادف به نظر بیایند ولی با بررسی و استدلال در ذیل تفاوت این دو اصطلاح تعریف و روشن خواهد شد.

از زمان تدوین قانون آیین دادسی کیفری جدید این اصطلاح به صورتی مختصر و بدون توضیح نوشته شد که شاید اکثر حقوقدانان هم از این اصطلاح خ
ماساژ سنگ داغ برای کسانی که درد و تنش عضلانی دارند یا اینکه فقط می‌خواهند آرامش داشته باشند از همه بهتر است. این نوع ماساژ درمانی شبیه ماساژ سوئدی است، فقط اینکه ماساژ درمانگر به جای دست‌ها یا علاوه بر دست‌هایش از سنگ‌های داغ نیز استفاده می‌کند. این کار تنش عضلانی را کاهش می‌دهد، جریان خون را افزایش می‌دهد، و از طریق استفاده‌ی سنگ‌های داغ درد را تسکین می‌دهد. سنگ‌های داغ همچنین ممکن است به موارد زیر نیز کمک کنند:
– تسکین تنش عضلانی
گاهی فیلم های خوبی از سینمای هند میبینم که عمدتا حول محور اخلاقیات هستند . 
هند بر خلاف فیلم های بالیوودی شدیدا در فقر به سر میبره . مهاتما گاندی کمک کرد که هند استقلال پیدا کنه اما با شیوه ی تفکر و زندگیش بر خلاف حرفهاش باعث شد فقر گسترش پیدا کنه .
پیام او ساده زیستی بود اما اتفاقی که امروزه افتاده دقیقا عکس اون هست .
فقری غیر انسانی و پر از عقده ی زندگی بالیوودی !
روح وحشی
+برای رهایی از پول باید ثروتمند بود .
یا پول زیاد یا روح غنی ! 
++چطور میشه
در جلسه مشاوره فوبیا به درمان فوبیا که یک اختلال شایع از بین انواع اختلالات اضطرابی است که فرد مبتلا به آن از ترس افراطی، غیرمنطقی و مداوم نسبت به یک موقعیت رنج می برد، پرداخته می شود.
موقعیت فوبیک می تواند ارتفاع، عنکبوت، انواع حیوانات (مثلا سگ، گربه، مار، عنکبوت،موش) آسانسور یا موارد دیگر باشد.
اجتناب یا فرار دائمی فرد از موقعیت فوبیک باعث اختلال در عملکرد روزانه ( کار، تحصیل یا روابط فرد) می شود که نیاز به درمان آن ضروری می باشد.
آن چه که ا

قبل از ماساژ بافت عمیق ، در مورد مناطق مشکل خود با درمانگر خود صحبت خواهید کرد. ماساژ بافت عمیق می تواند کاملاً بدن باشد یا فقط روی یک ناحیه متمرکز شود. شما شروع به دروغ گفتن روی پشت یا معده و زیر یک ورق می کنید. تعیین سطح آستری شما بر عهده شماست.
ماساژ بافت های عمیق به عنوان یک ماساژ آرامش بخش سنتی تر شروع می شود. بعد از گرم شدن ماهیچه ها ، ماساژ درمانی شما شروع به کار عمیق در قسمت های مشکل دار شما خواهد کرد.
علاوه بر کف دست ، نوک انگشتان و انگشت
حرکت کششی برای کمک به کاهش درد سیاتیک
کشش عضلات عقب ران می‌تواند به کاهش درد و تنگی ناشی از درد سیاتیک کمک کند .
پای راست خود را در سطح بالا یا پایین‌تر از سطح باسن خود قرار دهید . این می‌تواند یک صندلی , عثمانی , یا گامی در پلکان باشد . پاهای خود را خم کنید تا پاها و پاهایش صاف باشند . اگر زانوی شما متمایل به خم شدن است کمی خم می‌شود .
بدن خود را کمی به سمت پایین خم کنید . هرچه بیشتر بروید , کشش عمیق‌تری خواهید داشت. آنقدر فشار نیاورید که احساس درد
هرچند ک جهادی ها خاطرات خوشی دارن اما این یکی بهم نچسبید
با این ک اولین بار بود ک بعنوان درمانگر شرکت میکردم و ذوق زده بودم(گرچه تو این دو سال بخاطر استرس درمانگر بودن شرکت نمیکردم حتا) ولی یه عیب بزرگ وجود داشت!
نصف بیمارا ک شامل مهاجر های افغانی بودن و یا ایرانی و مستضعف ب کنار 
اون نصف دیگه ک ایفون ایکس دستشون بود رو درک نمیکنم!
چجوری باور کنم تحت پوشش خیریه بودن؟
از طرفی از زرق و برق غذا ها و نوشابه و ماست هروعده و ساعت کاری ب اندازه و مریض ک
در کل ایام سال دو اسم باسط و قابض حاکم است الا در ماه رمضان که دو اسم ممسک و فاطر بر عالم حاکم می شوند. می فرماید: مَا یَفْتَحِ اللَّهُ لِلنَّاسِ مِن رَّحْمَةٍ فَلَا مُمْسِکَ لَهَا وقتی که خداوند چیزی را باز کند کسی نمی تواند جلوی آن را بگیرد. ممسک غیر از قابض هست. قابض یعنی فشرده می کند اما ممسک یعنی مانع می شود، می بندد. اسم قابض نمی بندد جلوی چیزی را فقط آن را فشرده می کند اما اسم ممسک مانع می شود. اگر اسم ممسک بر چیزی مانع شود مثلا اسم ممسک بر
امواج مغزی خیلی خوب و امیدوار کننده بود. اما هر بار بعد از یک هفته گوش دادن هر روزه، یک هفته یا بیشتر افسردگی و بی میلی در پی داشت. ظاهرآ تا مغزم خوب نشه و داروها رو قطع نکنم نباید گوش بدم. پس گذاشتمش رو نیکت. اما راه جدیدم استفاده از کتاب "درمانگر نادیده" اثر "گری کریگ" خالق EFT (یا همون تپینگ Tapping) است. شفای هر بیماری با معنویت و وصل شدن به خدا. آسونه. دو مرتبه تمرینش رو انجام دادم و اثرش رو حس کردم. دیشب که بار دومم بود خیلی حس خوبی بهم داد و اثرات مث
امواج مغزی خیلی خوب و امیدوار کننده بود. اما هر بار بعد از یک هفته گوش دادن هر روزه، یک هفته یا بیشتر افسردگی و بی میلی در پی داشت. ظاهرآ تا مغزم خوب نشه و داروها رو قطع نکنم نباید گوش بدم. پس گذاشتمش رو نیکت. اما راه جدیدم استفاده از کتاب "درمانگر نادیده" اثر "گری کریگ" خالق EFT (یا همون تپینگ Tapping) است. شفای هر بیماری با معنویت و وصل شدن به خدا. آسونه. دو مرتبه تمرینش رو انجام دادم و اثرش رو حس کردم. دیشب که بار دومم بود خیلی حس خوبی بهم داد و اثرات مث
چند نفر از دوستان، تذکر داده بودند که متن پست ها را منظم کنم. تمام تنظیمات را لحاظ می کردم اما موقع ثبت مطلب به هم می ریخت. گاهی هم متن با تنظیماتی خلاف آنچه مشخص کرده بودم ثبت میشد! نمی دانم مشکل از من بود یا بیان یا ورد!
به هرحال حالا تلاشی کرده ام. خوب شده آیا؟؟
 و من به عقلانیتی فکر می‌کنم که باعث می‌شد یک انسان خلاف جو غالب، خلاف حرف همه، انقدر فهمیده باشه که بفهمه «بت‌های چوبی و سنگی»، «خورشید و ماه و ستاره‌ها و پدیده‌های طبیعی» نمی‌تونن خدا باشن....نه‌تنها می‌فهمید، که شجاعانه، هوشمندانه و خلاقانه بیانش می‌کرد و پای این عقیده می‌ایستاد...
و همهٔ این کارها رو در حالی انجام می‌داد که یه جوان کم سن و سال، یه نوجوان بود در واقع...
+ من مدت‌هاست مبهوت شخصیت عجیب حضرت ابراهیم هستم تو قرآن و تاریخ
بد رفتاری پلیس ، ارتکاب جرم ، فساد و سوء رفتار از عوامل  بروز اعمال خلاف شئون انتظامی بوده که با گذشت زمان می تواند تبدیل به یک مسئله گردد. به عبارت دیگر شأن نیروی انتظامی یک اصطلاح کلی است که اگر بخواهیم آن را تعریف کنیم ، می گوییم انتظاراتی که جامعه از نیروی انتظامی دارد  و اگر نیروی انتظامی بر خلاف آن عمل و رفتاری انجام دهد ، می گویند خلاف شأن انجام داده است .
عوامل و فاکتورهای زیادی در سازمان سبب اعمال خلاف ﺷﺋون انتظامی هستند از جمله : رهب
مزایای مشاوره آنلاین:
در مقایسه با مشاوره حضوری، هزینه مشاوره آنلاین در اغلب مراکز پایین تر است.
هر چند ممکن است بسته های پیشنهادی در هر مرکز کمی متفاوت باشد،
اما بسته به مدت مشاوره (معمولا بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه) هزینه های مشاوره آنلاین می تواند حدود یک سوم تا ۵۰ درصد کمتر از مراجعه حضوری باشد.
تماس بیشتر با درمانگر:
بسیاری از مراجعان نمی توانند یک هفته صبر کنند تا با مشاور خود صحبت کنند.
این روش مناسب افرادی است که به تماس مکرر با درمانگر خود
در پست اینستاگرامم گفتم آسیب پذیری و اختلال زمانی رخ می
دهد که من از خودم فردی ایده آل تصور کنم و به نمایش بگذارم. همه چیز را اوکی
ببینم و به دیگران هم آن را اظهار کنم و بالواقع نقاط ضعف خودم را انکار و یا قبول
نکنم. درست در همین قسمت است که من دچار اختلال خواهم شد.
نه جانم! من در عین حال که فردی با برنامه ریزی دقیق هستم،
اهل نظم و با پشتکار هستم اما یک جاهایی هم هست که برنامه ریزی نداشتم، گاهاً
تنبلی هم کرده ام، گاهی بوده خلاف آنچه می دانستم درست
مزایای مشاوره آنلاین:
در مقایسه با مشاوره حضوری، هزینه مشاوره آنلاین در اغلب مراکز پایین تر است.
هر چند ممکن است بسته های پیشنهادی در هر مرکز کمی متفاوت باشد،
اما بسته به مدت مشاوره (معمولا بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه) هزینه های مشاوره آنلاین می تواند حدود یک سوم تا ۵۰ درصد کمتر از مراجعه حضوری باشد.
تماس بیشتر با درمانگر:
بسیاری از مراجعان نمی توانند یک هفته صبر کنند تا با مشاور خود صحبت کنند.
این روش مناسب افرادی است که به تماس مکرر با درمانگر خود
معرفی کتاب «درمان شوپنهاور»

همه ما زمانی ممکن است، به این فکر بیفتیم که در مواجهه به مرگ چه کار خواهیم کرد.ژولیوس که یک روان درمانگر است، پس از یک معاینه پزشکی، از سرطان درمان ناپذیر خود آگاه می گردد. مواجهه با مرگ، ژولیوس را به فکر بازنگری در زندگی و کار خود می اندازد. آیا او تغییر قابل تاملی در زندگی بیماران خود ایجاد کرده است؟ در مورد بیمارانی که در درمان آنها شکست خورده است چطور؟ چه اتفاقی برای آنها افتاده است؟ آیا اکنون آنقدر خردمند و
مزایای ماساژ
به طور کلی یک طب جایگزین و مکمل در نظر گرفته می شود و مزایای بسیاری
برای درمان تعداد زیادی از مشکلات پزشکی و درمان استاندارد برای آن ها
دارد. مطالعات کلی در این خصوص نشان می دهد که این کار می تواند در کاهش
استرس، درد و تنش عضلانی مفید باشد. این درحالی است که تحقیقات کامل تر
نشان می دهد که ماساژ می تواند برای موارد زیر نیز موثر باشد.
اضطراب
اختلالات گوارشی
فیبرومیالژیا
سردرد
بی خوابی مربوط به استرس
سندروم درد میوفاسیال
صدمات با
درمان EFT فرآیندی ست که درمانگر پس از برقراری رابطه کارآمد با مراجع، به او مهارت های تنظیم هیجان را آموزش می دهد. این رویکرد درمانی روی عواطف تمرکز دارد و به افراد در خودتنظیمی هیجانی کمک می کند. در این شیوه درمانی از مولفه های تمرکز بر احساسات مثبت، بازسازی هیجانی، یافتن معانی جدید برای ارتباط بهتر با دیگران بهره می گیرند که در نهایت با بهزیستی روانی بیشتر همراه است؛ چون به تغییر و اصلاح عواطف منفی تان منجر می شود. در این مقاله به بررسی درما
دلم میگه زنگ بزن .پیامک بدم.من که نمی خوام کار خلاف شرع انجام بدم عقلم میگه نه ،اون که جوابت رو نمیده تحولیت نمیگیره
میگه به فکر آیندتم
دروغ می گه به فکر خودشه
اون منو دوست نداره
این دوست نداشتن داره عذابم میده
A دوست داشتنی من
رین: روی صفحه سفید دل لکه می افتد. با گناههای گاه و بیگاه قلب صاف و پاک را کثیف می کنی! یک قلب صیقلی زنگار می گیرد.
زیغ: وقتی خلاف ادامه پیدا کند، دل از راه اصلی خودش که رفتن به سمت حق بوده منحرف می شود.
طبع: وقتی انحراف ادامه پیدا کند، کفر اتفاق میفتد. بر قلب مهر کفر زده می شود.
+ امان از روزی که مهر به قلب....

حلزون تراپی به معنی استفاده طبی و پزشکی از حلزونهای مخصوص و درمانگر است که خاصیت ترمیم کنندگی داشته و بیشتر برای پوست و بیماری های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.
حلزون تراپی به انگلیسی به معنیSnail Therapy گفته می شود.
پزشکان زیبایی پوست با تحقیقات دریافته اند که ترشحات مواد حلزون درمانی به دو شکل برای صورت مفید است یکی اینکه دارای آلاستین و کلاژن میباشند و دیگر پروتئینهای تشکیل دهنده پوست هستند و دوم کاهش آسیب رادیکال می گردند. حلزون تر
هیچ ” اکسیر جادویی” برای درمان زود انزالی (پی‌ای) یا انزال زودرس وجود ندارد زیرا دلایل آن کاملا شناخته‌شده نیستند. با این وجود، این مشکل نباید مانع یک زندگی جنسی سالم شود زیرا طیفی از گزینه‌های درمان وجود دارد که می‌توانید راجع به آن‌ها با پزشک یا درمانگر جنسی خود صحبت کنید. در ادامه این نوشتار ۳۵ روش درمان انزال زودرس که تاثیر آنی دارند آمده است و امیدواریم این مقاله برای شما سودمند باشد.

ادامه مطلب
 گاهی وقتها بر خلاف گذشته که از خانواده و طبقه اجتماعی و اقتصادی خود ناراضی بودم به این فکر می کنم که اگر من در یک خانواده فقیر به دنیا نیامده بودم حالا چطور می توانستم حال و روز قشر بزرگی از مردم را که از فقر رنج می برند بفهمم؟ 
ادامه مطلب
به دلیل داشتن اختلال رفتارهای تکراری متمرکز بر بدن احساس شرم می‌کنم. چگونه می‌توانم این احساسات را مدیریت کنم؟
به اشتراک گذاشتن احساس گناه و شرم با یک دوست یا درمانگر می‌تواند فوق العاده کمک کند. بسیاری از افراد دارای BFRB نیز به راحتی می‌توانند یاد بگیرند که تنها نیستند. به همین دلیل، گروه‌های حمایتی و منابع آنلاین می‌توانند به ویژه در کاهش شرم مفید باشند.
آیا تا آخر عمر موهایم را خواهم کشید؟
هیچ درمانی برای بیماری رفتارهای تکراری متمر
٢٠ راه قانونی جهت فسخ یک قرارداد بین المللی :
١) بعضی از قراردادها جهت لازم الاجرا بودن باید به صورت کتبی باشند. 
این قراردادها تحت دکترین Status of Frauds هستند که در نظام های حقوقی مختلف و ایالات مختلف با یکدیگر متفاوتند مانند خرید زمین . 
یعنی اگر قرارداد خرید زمینی به صورت شفاهی باشد ، خواهان دعوا با استناد به این دکترین قادر به دفاع از خود و فسخ قرارداد در دادگاه می باشد.
٢) به کار بردن تقلب در ایجاد انگیزه برای خریدار توسط فروشنده
٣) قراردادهای
چیزی شبیه شنا در خلاف جهت امواج آب. هر چقدر هم قوی شنا کنی و دقیق باشی و سریع باشی و تلاش کنی و همه‌چیز،‌ باز هم نمی‌شود.
نمی‌شود که برسی.
نمی‌شود که بشود.
نمی‌شود که آن‌طور شود که خواسته‌ای.
نمی‌شود.
«نمی‌شود که تو باشی، به مهربانی مهتاب
و این روح دردمند ولگرد
باز هم کوله را زمین نگذارد
و سر را به زانوی مهربانی تو.»
«نمی‌شود که بهار از تو سبزتر باشد،گل از تو گلگون‌تر،پاییز از تو غمگین‌تر.»
رویاهایمان کوچک نبود. هدف‌هایمان کوچک نبود. ته

#تندخوانی #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری✍
ادامه ی روش تندخوانی✨
تصور عموم بر این است که هرچه آهسته‌تر و کندتر مطالعه شود، اندوختهٔ ذهنی افزایش خواهد یافت، حال آنکه بر پایهٔ دیدگاه پژوهشگران خلاف این امر صادق است. به باور آنان در حالی که میزان اندوختهٔ ذهنی مطالعه‌کنندهٔ معمولی تنها ۳۵٪ است، این حالت برای تند خوان حداقل ۵۳٪ خواهد بود. همچنین تونی بوزان پژوهشگر مغز به این نکته اشاره کرده‌است که اینکه سرعت در مطالعه افزایش یابد، به هیچ وجه ب
چند وقتی بود که خودم رو خلع سلاح کرده‌بودم و توان جنگیدن نداشتم، تا این‌که امروز تو جلسه اعضای آزمایشگاه چندین بار پرسیدن: "به نظر شما این رو چی‌کار کنیم؟ چه طور پروژه رو زمان‌بندی کنیم؟" و یهو به خودم اومدم و دیدم که هه، انگار من بر خلاف تصوراتم نامرئی نیستم! :)))

پ.ن: مثل من نباشید، قبل از شروع و ازخودتون شکست نخورید.
اهمیت به روح و روان افراد یکی از مهم ترین بحث هایی است که همیشه توسط خود افراد نادیده گرفته میشود. روانشناس شخصی نیست که انسان ها از آن بیم داشته باشند. برخی از مردم هستند که روانپزشک را با روانشناس یا مشاور اشتباه میگیرند. این اشخاص کاملا باهم متفاوت هستند. اگر تمایل دارید بیشتر در این باب بدانید با ادامه این مقاله از وبسایت کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.
اما قبل از این که این بحث آغاز شود برای آشنایی شما با ما به معرفی تیم خودمان م

مقایسه شرط نامشروع و شرط خلاف مقتضای عقد
شرط یکی از اعمال حقوقی متداول بوده که در قالب تعهد اثری از خود به جا می گذارد شرط یک الزام و تعهد تبعی است که با درج در متن عقد، مشروط علیه به ایفای آن ملزم می شود یعنی دارای ادله وجوب وفاء است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
35

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
شرح مختصر: ولی اگر طرفین به شرط باطلی توافق کنند مشروط علیه را نمی­توان به ایفای آن مجبور کرد چون برای شرط باط
گاهی مسیر جاده به بن بست می رودگاهی تمام حادثه از دست می رود
گاهی همان کسی که دم از عقل می زند ،در راه هوشیاری خود ، مست می رود
گاهی غریبه ای که به سختی به دل نشست ،وقتی که قلبِ خون شده بشکست ، می رود
اول ، اگرچه با سخن از عشق آمدهآخر ، خلاف آنچه که گفته ست ، می رود

ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله ‌العظمی بهجت (ره):فحش و توهین نااهل نباید ما را ناراحت کند و از راه و مقصد سست و دلسرد نماید. خانه نشستن و عمل به تکلیف کردن هیچ ناراحتی ندارد. ولی اشتهار و معروفیت باطل و شادی در صورت عمل بر خلاف تکلیف و وظیفه خطرناک است و ناراحتی و پشیمانی دارد.
تجربه ی سوگ و از دست دادن همسر بدون شک یکی از سخت ترین مراحل زندگی هر فرد است.
مواجه شدن با چنین تجربه ای می تواند فرد را دستخوش اختلالات روحی متعددی ازجمله اضطراب، افسردگی  و یا استرس پس از سانحه کند و آگاهی از روش های بازیابی خویشتن آسیب دیده در اثر از دست دادن همسر کاملا ضروری است.
با ادامه ی مطلب همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.
تغییرات زندگی در هنگام مرگ همسر
وقتی همسر شما فوت می کند، دنیای تان تغییر می کند. شما عزادار ه
 اینکه بدانیم زوج درمانی چیست، اول باید بدانیم چرا به زوج درمانی نیاز داریم. اگر کسی به شما بگوید که تنها با گفتن یک جمله جادویی رابطه عاشقانه و سالمی را تا اخر عمر با همسر و یا شریک خود خواهید داشت، آیا شما باور می‌ کنید؟ بدون شک پاسخ شما منفی است. همه ما می ‌دانیم که ایجاد یک رابطه عاطفی سالم و حفظ و نگهداری آن کار ساده‌ای نیست.

درست مانند اتومبیل، روابط ما نیاز دارند تا مرتب به آن رسیدگی شود. اگر در اتومبیل ما مشکلی پیش بیاید ابتدا خودم
به دلیل داشتن اختلال رفتارهای تکراری متمرکز بر بدن احساس شرم می‌کنم. چگونه می‌توانم این احساسات را مدیریت کنم؟
به اشتراک گذاشتن احساس گناه و شرم با یک دوست یا درمانگر می‌تواند فوق العاده کمک کند. بسیاری از افراد دارای BFRB نیز به راحتی می‌توانند یاد بگیرند که تنها نیستند. به همین دلیل، گروه‌های حمایتی و منابع آنلاین می‌توانند به ویژه در کاهش شرم مفید باشند.
آیا تا آخر عمر موهایم را خواهم کشید؟
هیچ درمانی برای بیماری رفتارهای تکراری متمر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها